Informacje

Sakramenty

Wspólnoty

   

   

Jubileusz ks.Bosko

   

LOTS

   

GTS

   

Salezjanskie SWM

   

Salezjanskie SWM

   

Dominik Savio

   

Krąg biblijny

Krąg Biblijny

Spotkania: poniedziałek po mszy św. wieczornej o godz. 18:00

 

Aktualności

Biblijny Dzień Skupienia

W dniach od 17 do 18.05.2014 r. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w Koszalinie odbyły się Biblijne Dni Skupienia prowadzone przez ks.dr Tomasza Tomaszewskiego - doktora nauk teologicznych w zakresie biblistyki.

W Biblijnych Dniach Skupienia uczestniczyli członkowie Kręgu Biblijnego z naszej parafii. Był to wspaniały czas wyciszenia (włącznie z wyłączeniem komórek), modlitwy i rozważania nad Słowem Bożym zawartym w Piśmie Świętym w miejscu pięknym, przytulnym, z miłą atmosferą. Całości dopełniła Eucharystia odprawiona przez ks. Tomasza w intencji m.in. szybkiego powrotu do zdrowia Siostry Teresy, opiekunki parafialnego Kręgu Biblijnego.

Zachęcamy parafian, aby w swoim codziennym zabieganiu spróbowali chociaż raz wyłączyć komórki i zatrzymać się w takim miejscu na rozmowę z Panem Bogiem.

Andrzej Rubik

Owocem Misji Świętych, które odbyły się w lutym 1999r., jest powstanie Wspólnoty Parafialnej jaką jest Krąg Biblijny.

  • wspólnota liczy około 20 osób
  • opiekunem grupy były s.Janina Samp, s.Beata Kopciewicz, s.Małgorzata Urbińska, s. Renata Polak, a obecnie jest s.Teresa Kalinowska
  • od roku liderem grupy jest Grazyna Maria Tylka
  • Na spotkaniach pragniemy przez lekturę i rozważania Pisma Świętego pogłębiać i lepiej poznawać Słowo Boże, by ciągle wzrastać w służbie Bogu i bliźnim.
  • Działalność tej grupy nie ogranicza się do poznawania Pisma Św., ale wszyscy czynnie angażują się w działania Oratorium i Parafii, podejmując różne inicjatywy, mające na celu budowanie jedności wśród ludzi różnych pokoleń.

   

Polska Strona Biblijna

   

Kręgi biblijne

   

Dzieło biblijne im. Jana PawłaII

© copyright by Parafia pw. św. Jana Bosko w Pile