Informacje

Sakramenty

Wspólnoty

   

   

Jubileusz ks.Bosko

   

LOTS

   

GTS

   

Salezjanskie SWM

   

Salezjanskie SWM

   

Dominik Savio

   

Duszpasterze Parafii pw. św. Jana Bosko w Pile

Ks. Dariusz Presnal

Ur.18.11.1967 r., I profesja - 1987r., prezbiterat - 1995r.
  • Dyrektor Domu Towarzystwa Salezjańskiego
  • Proboszcz Parafii pw. św. Jana Bosko
  • Opiekun Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników
  • Kanclerz kancelarii parafialnej

Ks. Józef Balawander

Ur. 9.12.1955r., I profesja - 1975r., prezbiterat - 1984r.
  • Kapelan Szpitala Specjalistycznego w Pile
  • Opiekun grupy paliatywnej
  • Pomoc duszpasterska w parafii

Ks. Stanisław Boguski

Ur. 5.01.1935r., I profesja - 1954r., prezbiterat - 1964r.
  • Kanclerz kancelarii parafialnej
  • Duszpasterz Parafii
  • Duszpasterstwo chorych w I Piątki

Ks. Szymon Kasprzak

Ur. 19.08.1985r., I profesja - , prezbiterat - 2013r.
  • Duszpasterz parafii
  • Kierownik Pilskiego Oratorium im. Poznańskiej Piątki
  • Katecheta w Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
  • Opiekun Zespołu Muzycznego "Przymierze"
  • Opiekun grupy SWE
  • Duszpasterstwo chorych w I Piątki

Ks. Stanisław Kąkol

Ur. 17.09.1964r., I profesja - 22.08.1983r., prezbiterat - 15.06.1993 r.
  • Katecheta w Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
  • Duszpasterz parafii
  • rektor kościoła

Ko. Tomasz Kędzierski

Ur. 10.07.1978r., I profesja - 2001r., profesja wieczysta - 2001r.
  • Zakrystianin i kościelny w parafii
  • Opiekun grupy rowerowej "Koło Bosko"

Ks. Artur Kucharski

Ur. 31.08.1973r., I profesja - 1994r., prezbiterat - 2002r.
  • Dyrektor Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
  • Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Salezjańskiego
  • Opiekun scholi parafialnej
  • Opiekun Domowego Kościoła

Ks. Jerzy Królak

Ur. 12.02.1952r. I profesja - 1967 , prezbiterat - 1977r.
  • Duszpasterz parafii

Ks. Marian Krześniak

Ur. 19.09. 1954 r., I profesja 22.08.1974, prezbiterat - 16.06.1981r.
  • Duszpasterz parafii

Ks. Tomasz Wierzchowski

Ur. 2.09.1975 r., I profesja - 22.08.2001r., prezbiterat - 23.05.2009r.
  • Duszpasterz parafii
  • Katecheta w Zespole Szkół nr 1 w Pile
  • Opiekun LSO w parafii
  • Zastępca Kierownika Oratorium
  • Duszpasterstwo chorych w I Piątki

© copyright by Parafia pw. św. Jana Bosko w Pile